Skip to main content

O nas

Nasza filozofia bizne 

 

Cieszymy się, że jesteś zainteresowany usługą, którą oferuje nasza firma i chcielibyśmy Cię przekonać o naszych kompetencjach. 

Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży szerokiej gamy produktów powinno szczególnie przekonać Państwa jako klienta końcowego, producenta lub firmę handlową o naszej kompetencjach.  

Interesuje nas tylko sprzedaż takich produktów, co do których jesteśmy absolutnie przekonani. 

Oznacza to, że przeprowadzamy wszystkie niezbędne analizy, zanim zaczniemy sprzedawać nowy produkt. 

Jeśli zalety i argumenty przemawiają za produktem, to pierwsze wymagania są spełnione, możemy wtedy założyć, że warto, aby wszyscy nadal zajmowali się tematem. 

Sukces rynkowy produktu zależy od różnych czynników. 

W porównaniu z podobnymi produktami innych dostawców, produkt musi  imponować pozytywnie pod względem technicznym, łatwością obsługi, a także z jakością i ceną. 

Podsumowując, wynik tego porównania musi przekonać klienta, że ​​ten produkt ma kilka zalety, spełnia jego potrzeby,  które są istotne dla podjęcia pozytywnej decyzji zakupowej. 

Doświadczenie pokazuje, że popularność na rynku nowego produktu, dostępnego już w podobnej formie, nie jest dostatecznie duża, jest raczej niska. 

Nowy produkt musi wytrzymać, przekonać i wygrać z systemem sprzedaży istniejących firm z podobnym produktami. W wielu przypadkach produkty już dostępne na rynku są gorsze pod względem technicznym lub firmy nie mogą odpowiedzieć na prośby klientów. Wielu brakuje elastyczności, aby zadowolić klientów. 

Zadowolenie klienta i świadomość posiadania najlepszego, z punktu widzenia jego potrzeb produktu, na rynku to zachęty dla wszystkich zaangażowanych do odniesienia sukcesu. 

Razem z wami jako producentem, właścicielem patentu lub dystrybutorem produktu, badamy kierunek i koncepcję marketingu dostosowaną do budżetu naszego partnera. 

Docieranie do szerokiej gamy grup docelowych i koordynacja struktur sprzedaży to niezbędne podstawy sukcesu dla wzrostu sprzedaży. Nieprzewidziane zmiany rynkowe wymagają ciągłego dostosowywania się do najnowszych standardów technicznych i nowych strategii, aby odnieść sukces. 

Ważne jest, aby być aktywnym tam, gdzie ma to sens, a  wysiłek jest warty zysku. 

Bardzo zależy nam na tym, aby kupujący był szybko,  efektywnie i kompetentnie informowany a wszystkie informacje dotyczące jakości, technologii i sprzedaży były przekonujące. 

Czy wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? 

Czy jesteś zainteresowany naszymi produktami lub chcesz zostać partnerem B2B w naszym systemie dystrybucji? 

Masz  interesujący produkt lub dobre pomysły? 

Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. 

 

Rajko Kverh 

właściciel