Skip to main content

Odcisk

A N D A M A
Rajko Kverh S.P
Trenta 22
SI 5232 Soča

Słowenia

Właściciel: Rajko KVERH

office@andama.eu

Tel.:

D  +49 (0) 1575 6212301

SI +386 31 407 776

PL +48 78 4040 222

Numer VAT:   SI. 91671051

 

    1.  
    1. – informacje

§ 1 Ostrzeżenie o treści

Wolna i ogólnodostępna zawartość tej witryny została stworzona z najwyższą starannością. Jednak dostawca tej strony internetowej nie gwarantuje dokładności i aktualności udostępnianych bezpłatnych i ogólnodostępnych przewodników dziennikarskich i wiadomości. Treści identyfikowane imiennie odzwierciedlają opinię odpowiedniego autora, a nie zawsze opinię dostawcy. Samo wywołanie bezpłatnych i swobodnie dostępnych treści nie powoduje nawiązania stosunku umownego między użytkownikiem a dostawcą, w tym zakresie nie ma woli wiązania dostawcy.

 

§ 2 Linki zewnętrzne

Ta strona internetowa zawiera linki do stron internetowych osób trzecich („linki zewnętrzne”). Za te strony odpowiadają ich operatorzy. Kiedy linki zewnętrzne zostały po raz pierwszy połączone, dostawca sprawdził zawartość stron trzecich, aby ustalić, czy istnieją jakiekolwiek naruszenia prawa. W tamtym czasie nie stwierdzono żadnych naruszeń prawa. Oferent nie ma żadnego wpływu na aktualny i przyszły kształt oraz treść stron, do których prowadzą linki. Ustawienie linków zewnętrznych nie oznacza, że ​​dostawca przejmuje treść za odnośnikiem lub linkiem. Stała kontrola linków zewnętrznych nie jest uzasadniona dla dostawcy bez konkretnych wskazówek dotyczących naruszeń prawa. W przypadku pozyskania wiedzy o naruszeniach prawa takie linki zewnętrzne zostaną natychmiast usunięte.

 

§ 3 Prawa autorskie i prawa pokrewne

Treści publikowane na tej stronie podlegają niemieckiemu prawu autorskiemu i dodatkowemu prawu autorskiemu. Każde użycie niedozwolone przez niemieckie prawo autorskie i pomocnicze prawo autorskie wymaga uprzedniej pisemnej zgody dostawcy lub odpowiedniego właściciela praw. Dotyczy to w szczególności powielania, redagowania, tłumaczenia, przechowywania, przetwarzania lub odtwarzania treści w bazach danych lub innych mediach i systemach elektronicznych. Treści i prawa osób trzecich są oznaczone jako takie. Niedozwolone powielanie lub rozpowszechnianie poszczególnych treści lub całych stron jest zabronione i podlega karze. Dozwolone jest wyłącznie tworzenie kopii i plików do pobrania do użytku osobistego, prywatnego i niekomercyjnego.

Prezentacja tej strony internetowej w ramkach osób trzecich jest dozwolona tylko za pisemną zgodą.

 

§ 4 Warunki specjalne

O ile specjalne warunki dotyczące indywidualnego korzystania z tej strony internetowej odbiegają od wyżej wymienionych punktów, jest to wyraźnie zaznaczone w odpowiednim miejscu. W takim przypadku w każdym indywidualnym przypadku obowiązują specjalne warunki użytkowania.

 

§ 5 Ochrona danych

Prosimy o skorzystanie z linku do oświadczenia o ochronie danych lub linku na stronie w menu w prawym górnym rogu.

 

Źródło: Odcisk z JuraForum.de